Ahmeti: Bashkë me vullnetarë filluam shpërndarjen e 2 mijë pakove higjienike për familjet në nevojë

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti bëri të ditur se sot bashkë me vullnetare filluan shpërndarjen e dy mijë pakove higjienike për familjet në nevojë, transmeton Indeksonline.

Ahmeti tha se nuk do të ndalen me kaq dhe se do të jenë pranë familjeve në nevojë deri në fund të krizës së pasojave nga COVID-19.

 

Postimi i plotë:

Sot #bashkë me vullnetarë filluam shpëendarjen e 2 mijë pakove higjienike për familjet në nevojë. Nuk do të ndalemi me kaq. Do jemi pranë jush deri në fund të krizes e pasojave të krizes. Massive thanks për vullnetarët 💪💪💪.

#rriNshpi