Aksident i rëndë në Autostradë (FOTO&VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutave në autostradën “Ibrahim Rugova”, raporton LAJME365.

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Prizren-Suharekë.

Sipas informacioneve që ka pranuar LAJME365, kanë mbetur të lënduar katër persona.

LAJME365, ka pranuar edhe foto dhe video nga ky aksident.