Aksident i rëndë në Gjilan, katër të lënduar

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sonte në fshatin Bresalc të Gjilanit.

Nga Policia e rajonit të Gjilanit kanë bërë të ditur se në aksident kanë qenë të përfshira tri vetura, shkruan lajmi.net.

Të lënduar në këtë aksident kanë mbetur katër persona.

Të njëjtit raportohet se janë lehtë të lënduar dhe jashtë rrezikut për jetë. /Lajmi.net/

Tags: ,