Aksident në Tiranë, humbin jetën 2 adoleshente

Një aksident i rëndë u ka marrë jetën dy vajzave adoleshente në Tiranë. Ngjarja ndodhi në aksin e vjetër në Berzhitë të Tiranës.

Burime zyrtare nga policia e Tiranës bënë me dije se një automjet, që drejtohej nga shtetasi me inicialet F. SH.,18 vjeç, ka dalë nga rruga si pasojë e lagështirës.

Për pasojë kanë ndërruar jetë dy nga pasagjeret në automjet, shtetaset me inicialet D. T, 17 vjeçe dhe S. S, 17 vjeçe.