Alban Skenderaj dhe 2Ton së shpejti me një projekt të ri

Alban Skënderaj dhe 2Ton tashmë kanë konfirmuar për fansat datën e publikimit të duetit të tyre.

Kënga titullohet “Drejt në zemër”, ndërsa do të lansohet të shtunën në orën 16:00.

“Nesër ora 16:00, ‘Drejt në zemër’ ft. Alban Skënderaj”, ka shkruar 2Ton.