Albin Kurti mban konferencë për media

Kryeministri i Kosovës dhe njëherit lideri i Levizjes Vetëvendosje, Albin Kurti pas pak minutave do të mbaj konferencë për media, pas përfundimit të zgjedhjeve lokale 2021.

Konferencën e Levizjes Vetëvendosje e ka paralajmëruar zëdhënësi, Arlind Manxhuka.

Mësohet se kjo konferencë do të mbahet nga Albin Kurti./lajme365.com

Tags: ,