Ambasadori Kosnett në LDK, para takimit të grupeve punuese

Ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett ka arritur në LDK para takimit të grupeve punuese ndërmjet kësaj partie dhe VV-së, raporton Ekonomia Online.

Kosnett, momentalisht është në takim me kryetarin e LDK-së Isa Mustafën si dhe Vjosa Osmanin nga kjo parti.