Biletat u shitën për 7 minuta!

Biletat e ndeshjes Angli-Kosovë, të destinuara për tifozët e Kombëtares sonë, janë shitur vetëm për 7 minuta.

bet365 ka përdorur hashtagun #ForcaKosova për të njoftuar mbi këtë shitje në kohë rekorde të biletave Angli-Kosovë.

Kosovo_Price_Map_Away Section

Ndeshja në mes Anglisë dhe Kosovës, në kuadër të eliminatoreve UEFA2020, do të zhvillohet më 10 shtator 2019 në Stadiumin St Mary’s në Southampton.