Blerim Devolli del i pakënaqur nga takimi me Kryeministrin Hoti

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka thirrur sot një takim në Qeveri për të diskutuar lidhur me situatën pas bllokimit të llogarive bankare në Telekomin e Kosovës.

Pronari i Z-mobile, Blerim Devolli, ka dalë nga takimi me kryeministrin e Kosovës, Avdullah Hoti, dhe përfaqësuesit e Telekomit të Kosovës.

Sipas Arbresh.info, Devolli ka dalë nga takimi, derisa nuk ka pranuar që të deklarohet para mediave.

Takimi është thirrur pas gjendjes së krijuar në Telekomin e Kosovës pas bllokimit të llogarive bankare.