Burri rrah gruan në Suharekë, arrestohet

Policia e Kosovës ka arrestuar në Suharekë një person i cili ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Viktima është dërguar në Emergjencë në Suharekë dhe e njëjta pas tretmanit mjekësor është liruar.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje.