Dalin pamjet nga rrahja e simpatizantëve të VV’së dhe LDK’së në Podujevë

Simpatizantë të Lëvzijes Vetëvendosje dhe të Lidhjes Demokratike të Kosovës janë përleshur mes vete në Podujevë. Kjo ka ardhur pas fushatës zgjedhore që po mbahet këto ditë për kryetar komunë … Continue reading Dalin pamjet nga rrahja e simpatizantëve të VV’së dhe LDK’së në Podujevë