Disa vajza filmohen në rrugë, sherr dhe shkulje flokësh (video)

Një video në Split të Kroacisë, është bërë virale për shkak të përmbajtjes së saj, ku shfaqen dy vajza duke u rrahur me njëra tjetrën.

Siç edhe shihet nga pamjet, e kapura nga kamera amatore, në mes të ditës, vajzat shihen duke i shkulur flokët njëra tjetrës.

“Kisha parkuar në skaj të rrugës kur pashë dy vajza duke u rrahur në trotuar dhe vendosa ta filmoj”, ka deklaruar autori i videos.

Më poshtë keni pamjet:

Tags: , ,