Drejtori i Haskukes gazetarët i quan mercenare

Drejtori i Shëndetësisë në komunën e Prizrenit, Visar Shehu, i ka ofenduar  gazetarët duke i quajtur ” Mercenar”.

Sipas tij kur e ata e kuptojn se janë mercenar fillojnë dhe shpifin edhe më shumë, ka shkruar Shehu në rrjetin social Facebook.

Ja postimi i plotë:

Ka ca mercenar gazetar qe kur e kuptojne me argumente se jane mercenare fillojne te shpifin edhe me shume.

Me vjen keq per ta qe ti quash gazetare i fyen gazetaret, por nuk i kam faj une qe ne kohe pandemie as te qenurit mercenar nuk ben lek!

Kalon edhe kjo pandemi, besoj dhe kam deshire qe te bejne pak lek permes gazetaris mercenare!

#hajtshnet
#mercenar
#gazetar