Dy gra filmohen nga kamerat e sigurisë duke vjedhur në një lokal

Një grua ka raportuar se në lokalin e saj është kryer vjedhje nga dy gra të panjohura, në rrugën ‘Lole Ribar’ në Mitrovicën e Veriut.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 17:30 dhe njësitet përkatëse policore janë duke e hetuar rastin.