Dyshime për eksploziv, në 3 të mëngjesit

Ditën e sotme rreth orës 03:00, në lagjen nr.3, Durrës, është tentuar të dëmtohet me lëndë djegëse mjeti tip “Reno”

Mjeti në pronësi të shtetasit A.C., ka pasur dëme të vogla materiale.

Ndërkohë grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje, dhe njoftohet se po punohet për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit./tch/

Tags: