E rëndë: Në mes të qytetit, i riu kosovar ther me thikë babain dhe axhën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Mitrovicë, ku dyshohet për dy persona të lenduar nga thika.

Gazeta Online “Reporteri.net” mëson se të përfshirë në incident janë familjarë. Sipas dyshimeve të para, mësohet se djali ka therur me thikë babain dhe axhën.

Sipas informacioneve, ai është larguar nga vendngjarja pasi kreu sulmin ndaj dy familjarëve, ndërkohë që Policia po e kërkon.

Tags: