Edy Reja ndërron gjysmën e ekipit startues

(nga TopSporti.com) – Edy Reja ka dalë me 11-she tjetër ndaj Molldavisë, në krahasim me përballjen debutuese të tij ndaj Islandës, ku Shqipëria u mposht 1-0.

Ndaj Molldavisë, italiani i ri në krye të kombëtares shqiptare ka përcaktuar këta lojtarë.

SHQIPËRIA: Etrit Berisha; Elseid Hysaj, Ardian Ismajli, Mërgim Mavraj, Frederic Veseli; Ermir Lenjani, Ylber Ramadani, Ergys Kaçe, Amir Abrashi; Myrto Uzuni dhe Armando Sadiku.

MOLLDAVIA: Koselev; Reabciuk, Armas, Jardan; Efros, Carp, Cebotaru, Ginsari – Antoniuc, Suvorov; Damascan. Selektor: Alexandru Spiridon.