FOTO – Thaçi e Lushtaku për çaj në shtëpinë e Kadri Veselit

Kadri Veselit dhe Hashim Thaçit para pak javësh iu ngrit aktakuza nga Gjykata Speciale.

Pas kësak aktakuze, presidenti Thaçi dhe lideri i PDK-së, Veseli kanë vizituar njëri-tjetërin në shtëpitë e tyre.

Ndërkaq, mbrëmë ka qenë Thaçi që së bashku me Sami Lushtakun kanë qenë në konak të Veselit, ku kanë kaluar një mbrëmjë së bashku duke pirë çaj.

Këto fotografi që do t’i shihni më poshtë janë publikuar nga një familjar i Veselit.

Image may contain: 2 people, people sitting
Përkujtohen nga Kadri Veseli, dy ushtarët amerikanë që u vranë ...
Image may contain: 2 people, people sitting