Gjakovë: Arrestohen 10 persona, ishin mbledhur në kafiteri

Dhjetë burra janë arrestuar në qytetin e Gjakovës dje pasi që të njëjtit janë takuar në një lokal duke konsumuar ushqime dhe pije alkoolike.

Sipas njoftimit të Policisë, me vendim të prokurorit kujdestar, pronari i lokalit është dërguar në mbajtje, ndërsa të dyshuarit tjerë janë liruar në procedurë të rregullt.

Këtij rasti i janë përgjigjur edhe inspektorët komunalë.