Gjenden mbetje mortore në këtë qytet të Kosovës

Dje në Gjilan, një person ka raportuar në polici se ka hasur në një mbetje mortore.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë, menjëherë në vendin e ngjarjes kanë dalë njësiti policor.

Ndërsa në lidhje me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti është duke u hetuar./Insajderi.org