Gjendet i vdekur një person në qendër të Prishtinës

Një person është gjetur i shtrirë pa shenja jete në parkingun e Pallatit të Rinisë.

Sipas burimeve të Koha.net bëhet fjalë për një punëtor të ish Entit të Teksteve dhe Mjeteve mësimore, inicialet e të cilit janë M.V.

Lajmin e ka konfirmuar për portalin edhe Florie Ahmeti, zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, e cila tha se në terren janë edhe ekipet e policisë që po hetojnë rastin. / Koha.net