Horror në Sarandë: Pronarët e lokalit i presin veshin turistit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sarandë sipas një denoncimi të ish-kryeministrit Berisha.

Ky i fundit ka postuar mesazhin e një qytetari sipas të cilit gjatë mbrëmjes së djeshme një turist është dhunuar në sytë e policisë, gjë e cila i ka kushtuar atij veshin.

“Turisti shkoi në spital dhe veshin ia çuan më pas”, shkruhet në mesazhin e publikuar nga Berisha.

Postimi i plotë

I presin veshin turistit ne Sarande!

Narkopolicia mbulon krimin!l

Lexoni mesazhin trondites te qytetarit dixhital. sb

pershendetje Doktor duke u gdhire e hena ne bar Orange Sarande pronaret e lokalit te cilet ju vete i keni denoncuar ne disa raste i kane prere veshin nje klienti para lokalit ne prezence te policise qytetari ka shkuar pa vesh ne spital dhe veshin ja kane cuar me vone ne prezence ka qene jo pak por 5 polica te cilet nuk kane identifikuar asnje person qe ka kryer te krim me justifikimin se pas ngjarjes jane mare me te lenduarin (personin te cilet ju pre veshi) per ta shoqeruar ne spital dhe nuk kane mundur te kapin autoret. / Albeu