Këta janë kandidatët për depetutë të LDK-së nga Lipjani

Dega e LDK në Lipjan në zgjedhjet e nacionale të 6 tetorit për deputetë në Parlamentin e Kosovës ka nominuar unanimisht: 


Shkelzen Hajdini,

Ilir Tasholli dhe

Vlora Limani-Hajnuni

Image may contain: 5 people, people smiling, people sitting and indoor