Klinë: Sulmon fizikisht nënën dhe vëllanë, arrestohet

Një i dyshuar me probleme psikike është arrestuar dje në Klinë pasi kishte sulmuar fizikisht nënën dhe vëllanë e tij.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor ndërsa, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në Repartin e Psikiatrisë në Spitalin e Pejës.