Kombëtarja e Anglisë arrin në Prishtinë

Para pak minutash futbollistët dhe stafi I kombëtares së Anglisë kanë aterruar në Kosovë. Eskorta angleze është përcjellur nga njësi të veçanta të Policisë së Kosovës deri në hotelin ku do të vendosen.

Kujtojmë ndeshja historike, Kosova – Anglia e vlefshme për kualifikueset Euro 2020, luhet nesër, nga ora 18:00 në stadiumin ‘ Fadil Vokrri’ në Prishtinë.

 

/ lajme365 /