Kosova ka mbajtur stërvitjet e fundit para ndeshjes kundër Moldavisë

Kombëtarja e Kosovës e ka mbajtur seancën e fundit stërvitore para ndeshjes kundër Moldavisë, njofton FFK-ja.

Dardanët, të martën  në mbrëmje, kanë stërvitur në stadiumin “Fadil  Vokrri ” në Prishtinë  aty ku nesër në orën 20:45 do të zhvillojnë ndeshjen kundër moldavëve në kuadër të Ligës C të Ligës së Kombeve.

” Atmosfera në radhët e Dardanëve është mjaft e mirë, derisa dëshira për ta mbyllur këtë vit me fitore dhe për t’i dhënë fund serisë pa fitore është e madhe tek secili futbollist.”/Lajme365

Fotografia e Federata e Futbollit e Kosovës - Football Federation of Kosova
Fotografia e Federata e Futbollit e Kosovës - Football Federation of Kosova
Fotografia e Federata e Futbollit e Kosovës - Football Federation of Kosova