Kosova sot fillon përgatitjet ndaj Malit të Zi e Bullgarisë

(nga TopSporti.com) – Prej orës 18:30 në Fadil Vokrri të Prishtinës, Bernard Challandes do të ketë stërvitjen e parë të plotë të futbollistëve para ndeshjeve të radhës kualifikuese për EURO 2020.

Njoftimin e ka bërë të ditur FFK-ja para pak çasteve, ndërsa pas stërvitjes Challandes do t’iu drejtohet edhe mediave në një konferencë për shtyp.

Shiko orarin e ndeshjeve dhe tabelat