Kryeministri Hoti pozitiv me COVID-19

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një statusi në Facebook, përcjell Lajme365.

“Sot e kam bërë testin për covid-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Nuk kam shenja, përveç një kollë shumë të lehtë. Nga sonte jam në izolim për dy javët në vazhdim. Do të kryej obligimet nga shtëpia”, ka shkruar Hoti./lajme365.com