LAJMI I FUNDIT: Murici dhe Zhegrova janë rrahur

Portieri i Kosovës, Arjanet Muriq është larguar nga Kombëtarja e Kosovës për arsye diciplinore, përcjell Insporti.

Siç mëson Insporti, Arijanet Muriq është larguar nga ekipi kombëtar pasi është përleshur me Edon Zhegrovën.

Kujtojmë që të dielën, Kosova luan ndeshjen ndaj Suedisë – e vlefshme për parakualifikimet për Kupën e Botës ‘Katari 2022’.Insporti .