Lekaj takohet me Gjinin, pritet fillimi i disa projekteve infrastrukturore në Gjakovë

Ministri i Infrastrukturës dhe Transportit (MIT), Pal Lekaj, ka vizituar Komunën e Gjakovës dhe është takuar me kryetarin e kësaj komune, Ardian Gjini, raporton Ekonomia Online.

Mediet gjatë takimit janë lejuar të marrin vetëm pamje.

Lekaj bashkë me Gjinin do të marrin pjesë në fillimin e disa projekteve infrastrukturore në këtë komunë ku do të ketë edhe prononcime për medie.