Milaim Zeka i fton Agim Veliun dhe Lutfi Hazirin në partinë e tij

Kryetari i Partisë Euroatlantike, Milaim Zeka, i ka ftuar Agim Veliun dhe Lutfi Hazirin që t’i bashkohen partisë së tij.

Zeka ka thënë se me Veliun dhe Hazirin kishin mundur të bëhen ndryshime radikale në skenën politike të Kosovës.

“Më mirë me ardhë me mua, sesa me ndejtë me njeriun më anti LDK, Isa Mustafën”.

Postimi i plotë:

Me Agim Veliun dhe Lutfi Hazirin kishim mujte me ba ndryshime radikale ne skenen politike te Kosoves.
Ma mire me ardhe me mu, se sa me ndejte me njeriun me anti LDK, Isa Mustafen!