Ministrja e Qeverisë Hoti del pozitiv me COVID-19

Ministrja e Financave të Kosovës, Hykmete Bajrami ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Lajmin e ka bërë të ditur Bajrami përmes rrjetit social Facebook, përcjell Lajme365.com

Postimi i plotë nga Hykmete Bajrami:

Të nderuar qytetarë,

Sot jam testuar për COVID-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Për dy javë, do të jem në vetëizolim dhe do të punoj nga distanca për aq sa me lejon gjendja shëndetësore.

Shëndet për ju dhe familjet e juaja!

HB

/lajme365.com