Nipi e rrah gjyshen në Suharekë

Në Suharekë është arrestuar një person, pasi ka ushtruar dhunë psikike dhe fizike ndaj gjyshes së tij.

Policia e Kosovës ka njoftuar se rasti ka ndodhur pasditen e djeshme.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.