Ozdrim-Pejë:Vetaksidentohet vetura, vozitësi pëson lëndime të rënda

Sot rreth orës 06:45 në Ozdrim të Pejës
ka ndodhur një vetaksident, ngjarje të cilën ka konfirmuar zëdhënësi i policisë së Pejës, Fadil Gashi.

Sipas Gashit, vozitësi ka pësuar lëndime të rënda dhe se i njëjti fillimisht është dërguar në Spitalin e Pejës e pastaj është nisur për në QKUK.