Pamje nga vendi i ngjarjes ku u plagos një person në Dardani

Një person ka mbetur i plagosur para pak minutash në lagjen Dardania të Prishtinës. Policia ka konfirmuar se viktima është dërguar për trajtim mjekësor, ndërsa hetuesit policorë po punojnë për ta identifikuar të dyshuarin.

Gazeta Express ka siguruar pamje nga vendi i ngjarje, ku është rrethuar me shirita të policisë e po ashtu aty po qëndrojnë edhe zyrtarët e PK-së.

“Aktualisht hetuesit policor kanë nisur një hetim për identifikimin e personit të dyshuar si dhe  sqarimin e të gjitha rrethanave që lidhen me rastin”, ka konfirmuar policia për Express.