Pejani rrahë gruan dhe miqt e tij

Një qytetar nga Peja është arrestuar, pasi ka rrahur gruan dhe dy miqt e tij – vëllëzrit e gruas.

Ngjarja, sipas Policisë së Pejës ka ndodhurnmbrëmë rreth orës 20 e 25 minuta.

“Pejë 28.01.2022 – 20:25. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij dhe dy vëllezërit e saj viktimat kosovarë.”-thuhet në raportin policor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.