Policia e Kosovës aksion në Veri

Policia e Kosovës bashkë me Inspeksionin dhe njësinë e Krimeve Ekonomike kanë kryer aksion në një barnatore në Veri të Mitrovicës, raporton Gazeta Express

Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Veriut të Mitrovicës, Besim Hoti.

“Ka qenë një kontrollë, por ka përfunduar. Neve na kanë thirrur për asistencë. Kontrolli është kryer në një lokacion”, ka deklaruar Hoti.

Ndërkohë Hoti ka thënë se nuk është në dijeni nën çfarë dyshimesh është kryer kontrolli i sotëm./GazetaExpress/