Qytetaret rregullojnë rrugën vetë në Prizren: Shteti n’Plazh, qytetarët n’zall

Disa qytetarë  të fshatit Gjonaj, në Komunën e Prizrenit kanë dalë për të rregulluar vetë rrugën në këtë fshat.

Një qytetare ka ndarë fotografitë në rrjetin e saj facebook, ku shihen disa persona duke nxjerrë dhe për ta mbuluar rrugën. Fotografive ja ka bashkangjitur shkrimin ‘‘Shteti n’Plazh, qytetarët n’zall ‘’, përcjell Lajme365

Postimi:

Shteti n’Plazh, qytetarët n’zall.
Fshati Gjonaj, Komuna e Prizrenit

May be an image of 1 person, standing, pemë dhe road

 

May be an image of duke qëndruar, ambiente të jashtme dhe pemë

May be an image of 2 njerëz, people standing, ambiente të jashtme dhe pemë

May be an image of 1 person dhe ambiente të jashtme