Reagojnë nga LDK: Reflekto Vjosë, përndryshe s’ke votë nga partia jonë

Deputetja nga radhët e LDk-së, Valentina Bunjaku-Rexhepi ka reaguar pas tërheqjes së Ligjit për Zgjedhje të nxitur dje nga Qeveria Kurti.

Bunjaku i ka kërkuar Osmanit të reflektoj ose përndryshe nuk ka votë për presidente.

“Vjosë,në LDK ke mësuar që institucionet e vendit ndërtohen me sakrificë dhe punohet për to me dinjitet.Andaj të ofruam përkrahjen.Te Albini po mëson të kundërtën e saj dhe po manipulohesh!!O reflekto o ske votë Vjosë!!”, ka shkruar Bunjaku-Rexhepi./Insajderi.org.