Rrahje mes femrash , përfundojnë pa ndjenja (Video)

Kamerat kanë kapur momentin kur dy gra rrahin brutalisht një grua tjetër, deri sa kjo e fundit të mbesë pa ndjenja.

Personat prezent në Southsea Common në Portsmouth nxituan për të ndihmuar viktimën ndërsa dy sulmueset u larguan, shkruajnë mediet e huaja, transmeton lajmi.net.

Nëna e viktimës postoi videon në internet në përpjekje për të identifikuar agresoret dhe shkruajti se vajza e saj pësoi nofull dhe hundë të prishur.

Ndiqeni videon më poshtë për të kuptuar më shumë.