Rrahje në Llabjan të Pejës

Një person në Llabjan të Pejës ka rrahur një tjetër, ndërsa një tjetër e ka thirrur në telefon dhe e ka kanosur.

Rastin e incidentit e ka raportuar vet Policia e Pejës, me anë të një raporti ku mes tjerash thuhet:”Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar, ndërsa viktimën tjetër mashkull kosovar e ka kanosur përmes telefonit. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.”