Rrëmbehet një vajzë afër një shkolle në Pejë

Një femër dyshohet se është rrëmbyer sot në qytetin e Pejës.

Rastin për Express, e ka konfirmuar togeri Fadil Gashi.

Ai  tha se ngjarja ka ndodhur pranë shkollës ”Smajl Hajdari”.

”Rreth orës 12:30 minuta një femër me afërsi të shkollës së mesme të ulët Smajl Hajdari në Peje, është marrë nga dy persona dhe është futur në një makinë e cila është larguar në drejtim të panjohur. Policia ka dalë në vendngjarje është duke u trajtuar rasti”, ka thënë ai për Express. /Gazeta Express