Tag: #tërmet #durrës

Total 1 Postime

Tërmet në Durrës

Lëkundje të lehta tërmeti janë ndjerë para pak minutash në Durrës dhe në afërsi të Tiranës. Lëkundjet paraprakisht raportohen me magnitudë 3.4 të shkallës Rihter. Nga lëkundjet nuk raportohen dëme