Të shtëna me armë në Gjilan

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar sonte në lagjen “Dardania”, në Gjilan.

Lajmin e ka konfirmuar për Telegrafin, zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Shaban Azizi.

“Po ka pasur të shtëna me armë zjarri, nuk ka të dyshimtë për momentin dhe as të plagosur”, tha ai.

Ai bëri të ditur se policia është duke ekzaminuar vendin e ngjarjes.