Tërmet në qytetin e Dragashit

Para pak minutave në komunën e Dragashit ka pasur një termet, me epiqender në fshatin Buzez.

Termeti ndodhi në ora 18:30 minuta, dhe kishte magnitudën 2,4 të shkallës rihter./lajme365.com