Termet tjetër në Shqipëri

Para disa minutave Shqipëria është goditur nga një termet me magnitudë 3.3 të shkallës Rihter.

Epiqendra e Termetit ishte në detit Adriatik, 21 km larg qytetit të Durrësit dhe 45 km larg qytetit të Tiranës, por u ndie edhe në qytete tjera.

Termeti ndodhi në ora 18:44 minuta./lajme365.com