Thaçi: Ditët më të mira për Kosovën dhe kombin shqiptar i kemi përpara

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka njoftuar se sapo ka arritur në Tiranë, duke bërë me dije se të dielën në mbrëmje do të bëjë një paraqitje nga zyra e tij.

“Ju urojë një fundjavë të qetë dhe mbetem me shpresë të plotë se ditët më të mira për Kosovën dhe kombin shqiptar i kemi përpara”, ka shkruar mes tjerash Thaçi, transmeton Indeksonline.