Tre të arrestuar në Prizren pasi u rrahën dhe gjuajnë me armë mes vete

Tre persona janë arrestuar në Prizren, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht e me pas njeri prej tyre ka shtënë me arme në ajër.

Njëri nga të dyshuarit pëson lëndime trupore dhe pranon tretman mjekësor, arma qe është përdorur- armë gjuetie dhe dy gëzhoja janë konfiskuar.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.