Tronditëse: Babai aksidentalisht vret vajzën, më pas bën vetëvrasje

Në orët e mbrëmjes në Prizren nga ndodhur një ngjarje e rëndë, ku babë e bijë kanë mbetur të vrarë nga arma e zjarrit.

Sipas burimeve të LAJME365, përsoni i vrarë është një zyrtar policor i cili dyshohet se ka vrarë vajzën e më pas edhe veten në orët e mbrëmjes së sotme.

Të njëjtat burime për LAJME365, kanë bërë të ditur se zyrtari policor ka qënë në shtëpin e tij duke pastruar armën e tij, ku nga nja pakujdesi ka ardhur deri te shkrepja e armës, ku aksidentalish ky zyrtar ka vrarë vajzën e tij.

Pasi e ka kuptuar se nga shkrepja e armës ka mbetur e vrarë vajza e tij, zyrtari policor më pas ka kryer edhe vetëvrasje, kanë thënë këto burime për LAJME365.
Dyshohet se vrasja dhe vetëvrasja janë kryer me armë zyrtare të policit./lajme365.com