Vajza nga finalja, ngritje enorme e ndjekësve

Vajza që hyri gjysëm e zhveshur në fushë të lojës gjatë finales së Ligës së Kampionëve ndërmjet Tottenhamit dhe Liverpoolit, si duket e ka arritur qëllimin!

Ajo prej 240 mijë ndjekës sa kishte në Instagram para lojës, sot ka arritur shifrën e 2 milionë ndjekësve!

Bllogerja që ka moton “jeta është për tu jetuar” në këto momente ka gjetur shifrën prej 2.2 milionë ndjekësve në Instagram, derisa ngritja pritet të vazhdojë ende. (nga TopSporti.com)